Gölbaşı/ANKARA

+90 312 485 68 68

Hakkımızda

GELECEĞE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLİYORUZ!

2007 yılında kurulan ve kuruluşundan bu yana inşaat alanındaki geniş faaliyet yelpazesi ile hizmet veren, konut sektöründeki önemli yatırımlarıyla büyümeye devam eden FİRMALARIMIZ, başarılı ve deneyimli yönetim kadrosuyla geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir.

HALKIMIZIN VE ÜLKEMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

‘Beraberlikler başarıya, başarılar Kalite Politikası zirveye ulaştırır’ fikrinden yola çıkarak ‘hayallerinizi inşa ediyoruz’ düşüncesini benimseyen FİRMALARIMIZ, ülkemizin birçok kentinde onlarca eseri başarıyla bitirdi ve hizmete açtı. Şirketimiz gerek modern teknoloji kullanımı, gerekse kalite konusunda çağa ayak uydurarak teşebbüste bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer elde etmiştir. Şirketimiz inşaat, enerji, bayındırlık ve ulaştırma ile ilgili işleri başarıyla tamamlamış ve teslim etmiştir. Türkiye genelinde hizmet binaları, lojmanlar, hükümet konakları, baraj ve altyapıda birçok projeyi bitirerek değerli halkımızın hizmetine sunmuştur. FİRMALARIMIZ; geçmişten aldığı güç ve titizlikle uyguladığı dünya standartları ile gelecekte de halkımızın ve ülkemizin hizmetinde olacaktır.

SEKTÖRDE KALİTESİ YÜKSEK PROJELER!

Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleri ile hareket ederek, inşaat sektöründe kalitesi yüksek projeler gerçekleştiren FİRMALARIMIZ, moda olanı değil yararlı olanı yapma ilkesinden yola çıkarak, araştırmacı kimliğiyle dünyadaki en son teknolojileri ülkemiz insanının ihtiyacı ile buluşturmaktadır. Binlerce çalışanıyla ülkemizin hizmetinde olan FİRMALARIMIZ her projesinde kalite standartlarını bir basamak daha yükselterek bu ülkeye hizmet etmeye devam edecek.

Ana Sayfa